Smartlook Ziyaretçi Takipçisi

Web sitenizi tasarladınız ve ziyaretçilerinizin kullanımına sundunuz siteniz size göre kusursuz ve herşeyin bulunabilir olduğunu düşünüyorsunuz peki ziyaretçileriniz bu konuda nasıl bir davranış sergiliyor merak ediyor musunuz ?

 

Web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerin sitenizde nasıl geziniyorlar yada web siteniz üzerinden ne tarz bir işlem gerçekleştiriyorlar daha önemlisi ziyaret esnasında makalalerinizi okuyorlarmı yoksa sadece işlerine yarayan yerleri alıp çıkıyorlar mı tüm bu işlemlemleri ziyaretçilerin gözünden görmenize yarayan bir uygulama bulunuyor ve sitenizi ziyaret edenlerin ziyaret esnasında siteniz üzerinden videosunun alınarak kayıt edilmesini sağlıyor .

Kayıt edilmiş video verilerinden ziyaretçi alışkanlıklarına göre sitenizde değişiklikler sağlayabilirsiniz yada bu veriler ile sitenizi daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Bu web sitesi ile ilk tanıştığım zamanlarda 100 kayıt saklamaya kadar ücretsiz idi ancak şuan için bu yöntemi kaldırmışlar ve 15 günlük deneme sürümü veriyorlar , ücret ödemeyi sevmiyorsanız 15 günlük süre içerisinde ziyaretçi profilinizi çıkartmanızda fayda var . Web sitesine buradan erişebilirsiniz.