Unity Ses Dosyaları

Unity ile oyun geliştirirken en sıklıkla ihtiyaç olan ve zor bulunan materyallerin başını ses dosyaları çeker. Eğer profesyonel bir sütüdyonuz yok ise ses dosyalarını dışardan temin etmelisiniz.

Dışardan temin konusunda yani daha önce kaydedilmiş ses dosyalarına ulaşmak konusunda ücretsiz ve oldukça popüler ve aynı zamanda çok geniş bir yalpazesi olan bir site bulunuyor . Bu site sayesinde projenizde ihtiyacınız olacak tüm kısa seslere sahip olabilirsiniz.

 

free unity sound

 

Site ingilizce olduğu için aramalarınızıda ingilizce kelimeler üzerinden gerçekleştirmelisiniz ve bu işlem neticesinde uzun , kısa yada anlık seslere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz, bu sitenin ise ücretsiz materyaller için tek bir zorunluluğu yada koşulu bulunuyor , bu koşul ise siteye üye olmak .

Web sitesine üye olduktan sonra dilediğiniz ses dosyasına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz, sitenin bir diğer güzel yanı ses dosyaları için kolay ön izleme mevcut olması ve bu ses dosyalarını her tarayıcan kolaylıkla test edebilirsiniz.